فقط يک سرآغاز

غايت مهر تو را غيرت او سوخت و برد

                                                در دل غمزده‌ام آتشی افروخت و برد

 

 

اين تک بيت سر آغاز يک غزله و عجب شور‌انگيزه . خوش به حال اون دل،حتی خوش به حال اون کسی که غيرت ديگری محبتش را از دل اين برده و خوش به احوال اين دلسوخته بخاطر همه چيز ، نميدانم ، حرفهام را ميفهمی ؟ ميدانی منظورم چيه ؟

/ 10 نظر / 8 بازدید
هوشیار

سلام دوست خوب و عزيز هميشه زيبا مينويسی ممنون ميشم به منم سر بزنی.موفق و شاد باشی

بچه هاي طلاق

سلام رنگين کمون ..... هر کس که می تونه بايد کمک کنه . چرا نه . اينجا ما بسيار قوانين مربوط به طلاق يا ازدواج داريم . اما هيچ چيز برای اين بچه های معصوم قانون در نظر نگرفته .تا کی اين داستان نامادری سيندرلا بايد ادامه داشته باشه ؟ زمان معجزه و اسب سفيد هم تموم شده . در جنگ فيل ها چيزی که از بين ميره علفهای زير پای فيل هاست . هر مجرمی می بينی ميگه : مادرم ولم کرد رفت يا نمی دونم بابام زن گرفت . ما فقط در پی زندانهای آباد و قبرستانهای پر از جناياتيم . پيشگيری با ما نيست . متاسفم . نازنين يک دست صدا نداره بايد کمک کنيم با دستی به وسعت دلهامان و اشکهای اين بچه ها.

كيميا خاتون

سلام ولی راستش رو بگم ؟ من نفهميدم فکر کنم تقصير نخودهای پايين برره باشه .

بچه هاي طلاق

سلام دوست من . متشكرم از پيشنهاد كمكت . از چهره ات هم مهرباني پيدا است . در حال حاضر تنها كاري كه از دستم بر مياد همينه . شايد يك سايت بشه و از اين طريق بتونيم به بچه ها راهنمايي و راهكار بديم . حال اگر پيشنهادي به فكر هر كس برسه ميشه راجع به اون بر رسي كرد .

بچه هاي طلاق

سركار خانم آفاق روشني كه نام وبلاگت را به نام مطهر و خالق زن مزين كردي . به چه قيمت و تا چه زمان شما به ظاهر مدافعين حقوق زن به خودتون اجازه ميدهيد كه نام زن را به لجن بكشيد تا .....

zs

سلام بهترین دوست من. من بامزی هستم. آدرس وبلاگم عوض شده. خوشحال می شم که با وجودت کلبه ام رو شاد کنی. حست رو تقریبا درک می کنم. مواظب خودت باش. شاد و موفق باشي

siamakفارسی

اخه کی غير خودت حرف تو خل چل رو ميفهمهD:يه سری هم به من بزن

آ.ف

شعر هاتان را خواندم. برایتان آرزوی موفقیت دارم.

hooshyar

سلام خوبی کجائی بابا ما ميائيم شما نميای ؟؟؟؟